מתנות יהלום מחדירות רוח חדשה

חברת BlessedInIsrael משיקה קו חדש של "מתנות יהלום" ומחדירה רוח מרעננת בעולם המתנות בכלל ובעולם היודאיקה בפרט.

מי אמר שצריך להמתין עד גיל החתונה על מנת לקבל יהלום? מי אמר שיהלום צריך להגיע רק בתכשיט לנשים? על שתי המוסכמות המאוד מקובעות הללו מערערת חברת BlessedInIsrael ומוציאה ליין חדש של מתנות מרעננות שמתאימות לאירועים רבים בחיינו. ישבנו עם מנכ"ל החברה רונן פריבר לשיחת היכרות.

מה הביא אותך ליצור "מתנת יהלום" ?

אני חושב שהדרייב הגדול ביותר אצל כל יזם הוא הצורך לייצר נוכחות משמעותית. להביא משהו חדש לעולם שטרם נעשה לפניך ולייצר פריצת דרך אל תוך עולם חדש של יצירות. בין אם הן אפליקטיביות ובין אם הן מוצריות פיזיות, הרצון הוא אותו רצון, לפרוץ גבולות. מאוד הפריע לי שהיהלום איננו קיים בשוק המתנות, הדבר הנפלא הזה, נקודת האור המקסימה הזו, פשוט איננה קיימת. ילדים לא יכולים להנות ממנה, גברים לא מסוגלים להנות ממנה, נוער לא חשוף ליהלומים, כאילו יד נעלמה החליטה שרק 25% מהמין האנושי יהנה מיהלום, נראה לי תמוה. נכנסתי לתוך היצירה מתוך חזון לשנות את כללי המשחק ואני חושב שלאורך זמן מתנות היהלום שאנו משיקים כיום יהיו סנונית ראשונה ליצירת שינוי מאוד רחב בענף היהלומים.

לאיזה ארועים לדעתך המתנות הללו מתאימות?

כשאני מסתכל על קולקציית ברכת הבית אני שואל את עצמי, מי לא ירצה מתנה כזו נפלאה מבן אדם שהוא מעריך, חבר או משפחה? הרי היהלום כנקודת אור הוא בעל תכונות מקסימות לחבר אותנו עם מחשבות חיוביות.

מאמרים נוספים בנושא: